Terapeutické sezení

Svou práci nemám opřenou o žádnou konkrétní metodu, ve zkratce se nacítím na vás a váš problém.
Následně mi k němu chodí informace – slova, pocity, obrazy. 
 
Moje pole pravdy je nekompromisní. Vytáhneme na světlo vaše iluze a tím se věci dávají do pohybu. Někdy stačí pojmenovat, jindy musíme jít k původní příčině a tu poléčit.
 
Celé naše setkání bývá jedno velké „AHA“ a nejenom pro vás. Sama nikdy nevím, co přijde, jaké bude ideální řešení právě pro vás. 
 
Nebojte se přijít s jakýmkoliv tématem, ať už se jedná o zdraví, vztahy, ideálního klienta. Často ke mě také chodí lidé, jejichž duše má na sobě mnoho ochran a i když se člověk dost snaží, stále to někde drhne. 
 
Se vším se dá pohnout, stačí se rozhodnout. 
 
V rámci sezení dostanete:
🌷 50- 60 minut mého času, kdy se vám budu na plno věnovat
🌷 Můžeme se podívat na souvislosti vašich životních problémů, včetně zdravotních, soulad tělo-mysl-duše, ideální klient, energie vašeho produktu atd. atd. Díky tomu dojdete k pochopení a jste připraveni to opustit. Lze toho probrat za hodinu více, záleží, co přesně se bude řešit. 
🌷 Na energetické úrovni daný problém poléčíme.
🌷 Vymyslíme jednoduché kroky, které podpoří váš záměr léčení/změny, protože bez kroků ve hmotě se věci jen těžko pohnou.
 
Někdy je třeba naše sezení ukončit předčasně. Jsou klienti, se kterými se pracuje velmi rychle a efektivně a za půl hodiny udělám to, co s jinými za hodinu. Pokud bych pracovala celou hodinu, bylo by to moc na mě i na vás. Méně je někdy více. O svůj čas však nepřijdete. Domluvíme se cca po týdnu na pokračování.