reference

„Eliška mi přišla jako zázrakem, ve chvíli, kdy jsem se opravdu začala zamýšlet nad načtením mých darů duše. A rozhodně to stálo a stojí za to!
Nejen, že mi Eliška načetla dary, ale poslala mi k nim dost informací, ale třešinku tomu nasadila naše následná setkání, která byla naprosto dokonalá. Osobně mi Eliška vysvětlila jak to s těmi dary je, jak fungují/nefungují, jak se ovlivňují… Navíc mi během hned tří setkání poladila čakry, dary, propojení těla-mysli-duše…
No prostě luxusní komplexní služba.
Kdybych si o svých darech jen početla, bylo by to ok, ale v zásadě by to asi k ničemu moc nevedlo. Ale po setkáních s Eliškou jsem měla nejen dost uvědomění, ale taky se začaly dít věci…
Díky, díky díky!
PS: Eliška mi také načetla energii mého nového projektu, ideálního zákazníka, dál spolu konzultujeme… Opravdu vřele doporučuji!

JitkaP. 
podpora online podnikatelek

 

Děkuji Elišce za to, že mi vstoupila do života. Velmi lidský přístup, soucit, řekne věci tak, jak jsou a díky ní jsem konečně pochopila, proč se mi dějí určité věci v životě. A byl to pro mě velký shift. Ze srdce děkuji, Eli.

Tereza Nikodemová – kosmetička

 

Eliška vypustila ponuku na srdcového klienta. Tak som si hovorila, že to vyskúšám. Bola som zvedavá, či sa to bude zhodovať s tým, čo mám zostavené. A dosť ma to prekvapilo. Zistila som, oveľa viac. Dozvedela som sa o tom, ako ja posobim. Aké je moje energetické pole a ako funguje. Že vlastne ani nemusím veľa uroobiť na konzultácii a klientovi sa vyjasní. Posobim ako taký GPS systém, ktorý uvoľní chaos, ťažobu okolností a spojí vás s vlastnou vnútornou múdrosťou. Eliška vám nielen povie, popíše srdcového klienta, ale i najvhodnejšiu službu. A zároveň sa pozrie, či ste viditeľná pre svojich srdcových klientov. Ja som nebola viditeľna. To bolo zaujímavé zistenie. Veci sa dávajú do pohybu a ja nestíham reagovať na impulzy a príležitosti po Eliškinej konzultácií. Okrem toho mám k dispozícii i nahrávku, z ktorej kedykoľvek čerpám i do textov. Eliška veľmi pekne ďakujem a vrele odporúčám! Ak tápete so srdcovým klientom, tak využite Eliškinej služby.

Aneta Babušová – kouč

 

Eliška je neskutečná! Nechápu to! Za obřího přílivu energie mi srovnala duši s tělem i myslí, jednotlivé dary duše i bolavá kolena. Šla jsem za ní s problémem bolavého kolena, které se pro mě z nepochopitelných důvodů náhle začalo ozývat. A Eliška, šup šup, rozkryla nesoulad, poléčila, narovnala a výsledkem je nový krásný obraz mě samé v mé mysli, který si mohu kdykoli znovu vytáhnout a zvizualizovat, ale i znovuzrozené nastavení. Sejmula ze mě spoustu tíhy ze zbytečných zátěží. Cítím se lehce a radostně a koleno přestává bolet. Není to určitě akce na jedno sezení, opakování by přineslo určitě silnější účinky. Rozhodně Elišky služeb ještě využiji a všem ji mohu vřele doporučit.

Ivana Sikulová