Světelný kód – egregor

Co kdyby jsi se odpoutala od všech vnějších energetických vlivů a mohla se tak rychleji posouvat na své cestě sama k sobě, do své síly?

Kolem nás je mnoho energetických pout, která nás často nevědomky drží na místě, v oběti, neschopné se pohnout z místa. Jsou to energie, které vznikly vědomě či nevědomě společným záměrem, myšlenkami a prožitky dvou a více lidí, takzvané egregory. Čím více uctívačů, tím silnější je energie daného egregora. Tyto principy mohou sloužit dobru, ale také mohou být zneužity k manipulaci a omezování lidí.

Jedním z největších, který napáchal nemalé škody na našem vnitřním nastavení je církevní egregor. I když vy už nemáte s církví nic společného, stačí, že vaši rodiče kostel navštěvovali a brali vás s sebou.

Tento ale není jediný. Podobných energií je kolem nás velká spousta. Peníze, domy, firmy, produkty, které mají jméno, lidé, které sledujete, školství, zdravotnictví, Access bars, kojeni, nekojeni, očkovaní, neočkování atd atd. Všude, kde můžete zaznamenat silnou rezistenci, nesnášenlivost a agresi vůči jinému názoru, je pravděpodobně člověk pod vlivem nějakého egregoru. Také může být pro takové lidi těžké začít vnímat potřeby svého těla, vystoupit z oběti a převzít zodpovědnost za svůj život, stoupnout si do své síly atd.

Tento kód vám sice nevyřeší kompletně váš život. Může ale být rozbuškou na cestě k vaší síle. Bez vnějších vlivů egregorů, se vám budou dělat potřebné kroky o mnoho snadněji a možná i zjistíte, že se cítíte ve svém životě o mnoho lehčí a svobodnější. 

 

Zakoupením získáte zpívaný harmonizační kód ve smyčce dlouhé 11 minut. Odkaz pro stažení přijde v potvrzovacím emailu o přijetí platby.